Sledovat film Pianista online

Přehrajte si film Pianista online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Pianista na !
  Trailer k filmu Pianista   Sledovat Pianista online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Roman Polanski
Hrají a postavy:
Adrien Brody (Wladyslaw Szpilman), Emilia Foxová (Dorota), Michal Zebrowski (Jurek), Ed Stoppard (Henryk), Maureen Lipmanová (Matka), Frank Finlay (Otec)
Země:
Velká Británie, Francie, Německo, Polsko, Nizozemí
Rok výroby:
2002
Popis:
Hudba byla jeho vášní. Přežití byl jeho mistrovský kus.

Píše se rok 1939 a Szpilmanovi je 28 let. Polsko je napadeno německými vojsky, která brzy přicházejí i do jeho hlavního města Varšavy. Téměř okamžitě jsou uplatněny tvrdé restrikce vůči zdejší židovské komunitě. Szpilman a jeho rodina - rodiče, bratr a dvě sestry - žili až dosud spokojeným životem, brzy jsou však také donuceni podřídit se ponižujícím pravidlům. Kromě toho, že jim docházejí peníze a jídlo, musí pod hrozbou přísného trestu nosit na rukou Davidovu hvězdu. Nátlak se postupně zvyšuje a rodina je na tom stále hůře. Brzy jsou donuceni prodat obrazy, stříbro, nábytek a nakonec i Szpilmanovo drahocenné piáno. Největší ranou je však rozhodnutí, podle kterého mají být všichni Židé umístěni do uzavřeného areálu, obehnaného vysokými zdmi - na místo, které brzy vstoupí do dějin jako Varšavské ghetto...
Hodnocení:
85 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski