Film
Co je vám, doktore

Film Co je vám, doktore
  Trailer  k filmu Co je vám, doktore
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Co je vám, doktore

Zdeněk Svěrák jako nenapravitelný idealista v komedii o životních kotrmelcích.
Nehrdinský hrdina příběhu, čtyřicetiletý Bohouš Burda, je věčný idealista, který je nespokojen s tím, jak žije. Manželství nestojí za nic, jeho žena žije zcela v zajetí počítačů a nemá pochopení ani pro jeho recesní vtípky. Život ve velkoměstě ho otravuje doslova i v přeneseném smyslu, touží po rodné hájence v čisté přírodě. Radost ze života chce hledat jinde než v technickém pokroku a vyjádření tohoto názoru mu vynese dokonce i několik dobře mířených ran pěstí. A tak přichází vzpoura - proti všemu a proti všem. Do cesty se mu navíc připlete i mladá půvabná dívka Terezka, která má podobné názory jako on. A tak Burda končí v horách s pojízdnou zubní ordinací a s dívkou, která chce žít jen s ním. Zdá se, že idylka může začít. Jenže...

Originální název:

Co je vám, doktore?

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Vít Olmer
Hrají a postavy: Zdeněk Svěrák (Bohouš Burda), Ivona Krajčovičová (Tereza), Ondřej Pavelka (Karel), Iva Hüttnerová (Blanka Burdová), Eva Asterová (Veronika), Karel Brožek (Šéf výpočetního střediska)
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina