Sledovat film Co je vám, doktore? online

Přehrajte si film Co je vám, doktore? online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Co je vám, doktore? na !
  Trailer k filmu Co je vám, doktore?   Sledovat Co je vám, doktore? online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Vít Olmer
Hrají a postavy:
Zdeněk Svěrák (Bohouš Burda), Ivona Krajčovičová (Tereza), Ondřej Pavelka (Karel), Iva Hüttnerová (Blanka Burdová), Eva Asterová (Veronika), Karel Brožek (Šéf výpočetního střediska)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Zdeněk Svěrák jako nenapravitelný idealista v komedii o životních kotrmelcích.

Nehrdinský hrdina příběhu, čtyřicetiletý Bohouš Burda, je věčný idealista, který je nespokojen s tím, jak žije. Manželství nestojí za nic, jeho žena žije zcela v zajetí počítačů a nemá pochopení ani pro jeho recesní vtípky. Život ve velkoměstě ho otravuje doslova i v přeneseném smyslu, touží po rodné hájence v čisté přírodě. Radost ze života chce hledat jinde než v technickém pokroku a vyjádření tohoto názoru mu vynese dokonce i několik dobře mířených ran pěstí. A tak přichází vzpoura - proti všemu a proti všem. Do cesty se mu navíc připlete i mladá půvabná dívka Terezka, která má podobné názory jako on. A tak Burda končí v horách s pojízdnou zubní ordinací a s dívkou, která chce žít jen s ním. Zdá se, že idylka může začít. Jenže...
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski