Sledovat film
Magnolia
online

Film Magnolia
  Trailer k filmu Magnolia Trailer
Přehrajte si film Magnolia HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 423 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Ten den nestál za nic, ale pro mnohé měl osudový význam..
Divné věci se dějí stále. Někdy za to možná může souhra životních náhod, jindy lidé, kteří činí omyly, páchají hříchy, konají zlé i dobré skutky. Anebo jsou za vším „nebesa“ hrozící apokalypsou a přitom dávající novou naději a snad i možnost začít znovu. O tom všem vypráví film Magnolia prostřednictvím devíti příběhů, jež se navzájem prolínají v barvité mozaice, propojené televizní znalostní show. Hrdiny jsou umírající otec - televizní producent, jeho mladá žena, slavný syn, učící muže, jak svést a zničit ženy, chlapec s neuvěřitelnou pamětí, ohleduplný ošetřovatel, po lásce toužící policista, muž, jenž byl v dětství považován za génia a těžko se smiřuje se svou upadající existencí, na smrt nemocný moderátor televizní soutěže a ztracená dcera. Ti všichni a jejich blízcí se díky řadě značně absurdních náhod dostávají do nečekaných situací, které mění běh jejich života a vedou je na práh pekla i k novým nadějím.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Julianne Mooreová (Linda Partridgeová), William H. Macy (Donnie Smith), John C. Reilly (Officer Jim Kurring), Tom Cruise (Frank Mackey), Philip Baker Hall (Jimmy Gator), Philip Seymour Hoffman (Phil Parma)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 19.3.2023 21:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська