Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Občan X
  Trailer k pořadu Občan X   Sledovat 1511 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Chris Gerolmo
Hrají a postavy:
Stephen Rea (Lt. Viktor Burakov), Donald Sutherland (Col. Mikhail Fetisov), Max von Sydow (Dr. Alexandr Bukhanovsky), Jeffrey DeMunn (Andrei Chikatilo), Joss Ackland (Bondarchuk), John Wood (Gorbunov)
Scénář:
Robert Cullen, Chris Gerolmo
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Příběh založený na skutečné události začíná v roce 1982 v Rostově na Donu, kde traktorista najde při orání tělo mladé dívky. Poručík Burakov, který přijel právě do Rostova pracovat jako soudní patolog, žádá policii, aby prohledala přilehlý les. Tam jsou nalezeny další znetvořené oběti. Burakova přijme místní výbor, v němž krom dalších zasedá ideologický tajemník komunistické strany Bondarčuk a náčelník místní policie plukovník Fetisov, který pověří Burakova vyšetřováním. Burakov pátrá po totožnosti mrtvých a dospěje k závěru, že si vrah své oběti vybírá na nádražích nebo ve vlacích. Policie přinutí k doznání retardovaného cikána Vasju, ale mladistvých obětí přibývá i po jeho zatčení. Burakov pátrá dál a za několik let se mu podaří zatknout na nádraží jako podezřelého bývalého učitele Andreje Čikatila, ten je však funkcionářem komunistické strany a policie ho musí propustit. Blíží se ale perestrojka...
Hodnocení:
77 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko