Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu
  Trailer k pořadu Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu   Sledovat 1530 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Válečný
Režie:
Stanley Kubrick
Hrají a postavy:
Peter Sellers (Kapt. Lionel Mandrake), George C. Scott (Gen. Turgidson), Sterling Hayden (Jack D. Ripper), Keenan Wynn (Guano), Slim Pickens (T.J. Kong), Peter Bull (Alexi de Sadesky)
Scénář:
Peter George, Stanley Kubrick, Terry Southern
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1964
Popis:
Psychotický generál letectva Spojených států uvede do pohybu důmyslný a neodvolatelný plán útoku jadernými bombami na strategické cíle Ruska. Americký prezident spolupracuje se sovětským premiérem v zoufalé snaze o záchranu světa.
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko