Přehrajte si Chceš mě, chci tě online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 124 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Chceš mě, chci tě
  Trailer k pořadu Chceš mě, chci tě   Sledovat Chceš mě, chci tě online
Žánr:
Komedie, Romantický, Romantická komedie
Režie:
Robert Luketic
Hrají a postavy:
Katherine Heiglová (Abby), Gerard Butler (Mike), Bree Turnerová (Joy), Eric Winter (Colin), Nick Searcy (Stuart), Jesse D. Goins (Cliff)
Scénář:
Karen McCullah Lutz, Kirsten Smith, Nicole Eastman
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Válka pohlaví právě začala.

Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání?
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko