Sledovat film Noční rande online

Přehrajte si film Noční rande online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Noční rande
  Trailer k filmu Noční rande   Sledovat Noční rande online
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, Romantický
Režie:
Shawn Levy
Hrají a postavy:
Steve Carell (Phil Foster), Tina Feyová (Claire Fosterová), Mark Wahlberg (Holbrooke), Taraji P. Hensonová (detektiv Arroyo), Jimmi Simpson (Armstrong), Common (Collins)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Steve Carell, Tina Fey a Mark Wahlberg září v hlavních rolích této neskutečně zábavné komedie! Manželé Claire a Phil Fosterovi žijí na předměstí a zažívají strasti každodenního života i manželství. Náhodná záměna identity však náhle vžene tenhle obyčejný pár do velmi neobyčejného dobrodružství! Poklidné "rande" Phila a Claire se mění v nebezpečný boj proti zkorumpovaných policajtům, bezcitným gangsterům a bláznivému taxikáři, který jim připraví divokou projížďku, na kterou nikdy nezapomenou.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski