Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Spy Kids 3D: Konec hry
  Trailer k pořadu Spy Kids 3D: Konec hry   Sledovat 1527 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Robert Rodriguez
Hrají a postavy:
Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Carla Guginová (Ingrid Cortezová), Alexa Vegaová (Carmen Cortezová), Daryl Sabara (Juni Cortez), Ricardo Montalban (Dědeček), Holland Taylorová (Babička)
Scénář:
Robert Rodriguez
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Třetí mise. Třetí dimenze.

Ve třetím díle Spy Kids 3D - Game Over, tajní agenti Carme a Juni jsou opět zpátky na jejich dosud nejšílenější misi. Když se Carmen ztratí v nové videohře vytvořenou žroutem energie a času ToyMakerem, Juni je povolán do akce. Během cesty virtuálním světěm videohry musí Juni bojovat ve stále vyšších a těžších úrovních, než se mu podaří najít Carmen, aby mohli společnými silami definitivně přelstít a doknočit ToyMakerovou pátou úroveň a vypnout hur dříve než "HRA" skončí pro všechny a pohltí celý svět.
Hodnocení:
44 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko