Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Případ číslo 39
  Trailer k pořadu Případ číslo 39   Sledovat 1740 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Christian Alvart
Hrají a postavy:
Renée Zellwegerová (Emily Jenkinsová), Jodelle Ferlandová (Lilith Sullivan), Ian McShane (detektiv Barron), Bradley Cooper (Doug), Callum Keith Rennie (Edward Sullivan), Adrian Lester (Wayne)
Scénář:
Ray Wright
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2009
Popis:
Případ, který se raději neměl otvírat.

Hlavní role v mysteriózním thrilleru připadla držitelce Oscara Renée Zellweger, která jako sociální pracovnice řeší podivný a znepokojivý případ Lillith Sullivanové. Ve snaze pomoci nabídne Emily děvčátku se záhadnou minulostí útočiště u sebe doma. Tím se ovšem její dosavadní život mění v děsivou noční můru, která pro ni může mít fatální následky. Závěr děsivého hororu plného překvapivých zvratů přináší šokující a zlověstné rozuzlení. V Případu číslo 39 se objevil také Bradley Cooper.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko