Přehrajte si Poslední vládce větru online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Poslední vládce větru
  Trailer k pořadu Poslední vládce větru   Sledovat Poslední vládce větru online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Rodinný, Válečný
Režie:
M. Night Shyamalan
Hrají a postavy:
Noah Ringer (Aang), Dev Patel (Zuko), Nicola Peltz (Katara), Jackson Rathbone (Sokka), Shaun Toub (strýc Iroh), Aasif Mandvi (velitel Zhao)
Scénář:
M. Night Shyamalan
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Čtyři národy, jeden osud.

Poslední vládce větru je fantastické dobrodružství, které se odehrává ve světě zničeném vyčerpávající válkou. Žijí v něm čtyři národy, které vyznávají vždy jeden ze čtyřech základních elementů - oheň, vodu, vzduch a zemi. Ohnivý národ usiluje o celosvětovou dominanci a svým sousedům nabízí jen dvě možnosti - porobení nebo totální vyhlazení, respektive vypálení. Jedinou nadějí utlačovaných národů byli donedávna jejich mistři, kteří dokázali vybrané elementy používat jako zbraně. I ty se ale Ohnivému národu postupně podařilo eliminovat. Teď jeho vojska nezadržitelně postupují na hlavní město Vodního kmene a zdá se, že není síly, která by je zastavila. Pak však sourozenci Katara a Sokka objeví v ledu uvězněného chlapce Aanga, který mistrně ovládá vzdušný element. A nejen ten. Aang je totiž Avatar. Prorocký hrdina, který umí ovládat všechny čtyři živly zároveň a má tu moc skoncovat s agresí Ohnivého národa a znovu nastolit mír. Na dvanáctiletého kluka je to až příliš velká zodpovědnost. Pokud se s ní nedokáže vyrovnat, čeká svět záhuba. Už nezbývá moc času...
Hodnocení:
43 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko