Sledovat film
Šifra mistra Leonarda
online

Film Šifra mistra Leonarda
  Trailer k filmu Šifra mistra Leonarda Trailer
Přehrajte si film Šifra mistra Leonarda online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 448 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Hledejte pravdu.
Proslulý symbolog Robert Landgon je jedné noci přivolán do Louvru k vraždě místního správce, který za sebou zanechal spoustu mystických stop a symbolů. S pomocí policejní kryptoložky Sophie Neveuové začíná odkrývat sérii ohromujících tajemství ukrytých v dílech Leonarda da Vinciho, která neomylně vedou k pradávné organizaci, jejímž cílem je střežit dva tisíce let staré tajemství. Dvojice dobrodruhů se vydává na vzrušující výpravu napříč Paříží, Londýnem a Skotskem, během níž se zoufale snaží rozluštit záhadnou šifru a přijít na kloub tajemstvím, která mohou otřást samotnými základy lidského bytí.

Originální název:

The Da Vinci Code

Režie: Ron Howard
Hrají a postavy: Tom Hanks (Robert Langdon), Audrey Tautouová (Sophie Neveuová), Ian McKellen (Pan Leigh Teabing), Jean Reno (Bezu Fache), Paul Bettany (Silas), Alfred Molina (Biskup Aringarosa)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська