Sledovat film
Hunger Games: Vražedná pomsta
online

Film Hunger Games: Vražedná pomsta
  Trailer  k filmu Hunger Games: Vražedná pomsta
Přehrajte si film Hunger Games: Vražedná pomsta HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 480 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Hunger Games: Vražedná pomsta

Nezapomeň, kdo je nepřítel.
Pokračování filmového hitu Hunger Games, který po celém světě vydělal 700 milionů dolarů. Vítězství Katniss a Peeta v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panemu jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je velmi pádný důvod pro Kapitol, aby se obou hrdinů pokusil zbavit. A navíc se blíží jubilejní 75. ročník her.

Originální název:

The Hunger Games: Catching Fire

Hrají a postavy: Jennifer Lawrenceová (Katniss Everdeenová), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Jack Quaid (Marvel), Taylor St. Clair (rozparovač), Sandra Ellis Laffertyová (Greasy Sae), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy)
Země: USA
Kolekce: Hunger games
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: HBO3

Recenze filmu Hunger Games: Vražedná pomsta:

Je pravidlem, že pokračování celovečerního snímku by mělo být lepší či minimálně stejné. Povedlo se? Dobrodružná etuda Katniss Everdeen dál pokračuje ve futuristickém dystopickém světě a ne zrovna lichotivě. Svým vítězstvím způsobila něco, co se Capitolu nelíbí a tak se jí chce jednou provždy zbavit. A tak jde zase o všechno. Oproti předchozímu snímku se ve své podstatě nic nezměnilo. Jako u každého eposu je děj silně natahovaný ve snaze se vymanit sebemenšího hluchého místa. No, jakž takž. Někde by střihačské nůžky byly potřeba. Temná atmosféra je krotká a i napětí v ničem nepřehání. Výkon Jennifer Lawrence je opět zodpovědný ve své přesvědčivosti v rámci rozvoje všech emocí. Výborně vyjadřuje odvahu ve svém instinktu o přežití a hlavně své naprosté nezávislosti. I když je fakt, že její postava Kathiss v tom tentokrát není sama. Jak už víme, společným vítězem Hladových her je Peeta Mellark s tváří Joshe Hutchersona, který se snaží nezůstávat pozadu. Snímek jako takový je o něco rychlejší, energičtější, dějově mazanější i tragičtější. Skrývá se v tom hlavně moralizační výpověď o vlivu totalitní vlády překračovat svou pravomoc v rámci ovlivňování a kontroly prostřednictvím médií, myšlenek a emocí marginalizované společnosti. Příběh je tak o něco málo složitější, ale vlivem natahování scén dává divákovi více prostoru danou myšlenku plně uchopit. Ano, i tentokrát má snímek z hloubky své duše světu co říct. Jen si toho všimnout.
70% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina