Sledovat film Petr Pan online

Přehrajte si film Petr Pan online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Petr Pan online
Žánr:
akční, dobrodružný, záhady, rodinný, fantasy
Režie:
P.J. Hogan
Hrají:
Jason Isaacs (Pan Darling/Kapitán Hook), Jeremy Sumpter (Peter Pan), Rachel Hurd-Woodová (Wendy Darlingová), Lynn Redgraveová (Teta Millicent), Richard Briers (Smee), Olivia Williamsová (Paní Darlingová)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Nejslavnější pohádka všech dob.

Ve starém domě uprostřed Londýna vypráví malá Wendy Darling každou noc svým bratrům kouzelné pohádky o šermířských soubojích, úžasných dobrodružstvích a hrůzostrašném kapitánovi Hookovi. Děti se ale samy stanou hrdiny ještě daleko většího dobrodružství, když do jejich pokoje jedné noci vlétne Petr Pan a zavede je skrze rozzářenou noční oblohu až do kouzelné Země Nezemě. Wendy a její bratři si začínají spolu s Petrem Panem a Ztracenými chlapci užívat nový život, ve kterém neplatí žádná pravidla dospělých. Během dobrodružných střetů s nebezpečnými piráty, zákeřnými mořskými pannami, obrovským krokodýlem a hrůzným kapitánem Hookem poznávají, co v nich ve skutečnosti je. Konflikt Petra Pana a kapitána Hooka se mezitím blíží k rozhodujícímu souboji.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Nova

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.