Sledovat film Tvář vody online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tvář vody
  Trailer k filmu Tvář vody   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Horor, Romantický, Thriller, Válečný
Režie:
Guillermo del Toro
Hrají a postavy:
Sally Hawkinsová (Elisa Esposito), Michael Shannon (Strickland), Richard Jenkins (Giles), Octavia Spencerová (Zelda), Michael Stuhlbarg (pan Robert Hoffstetler), Doug Jones (Amphibian muž)
Scénář:
Guillermo del Toro, Vanessa Taylor
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Tak trochu jiný příběh o lásce si pro širší publikum přichystal mistr vyprávění Guillermo del Toro. Tvář vody se odehrává za studené války v utajované americké vládní laboratoři, kde pracuje Elisa. Elisa je němá a což pro ni ve velké míře znamená izolaci od okolního světa. Její život se změní jednou pro vždy, když společně s kolegyní Zeldou objeví přísně tajný experiment.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko