Sledovat film Obsluhoval jsem anglického krále online

Přehrajte si film Obsluhoval jsem anglického krále HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický, válečný Obsluhoval jsem anglického krále na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Obsluhoval jsem anglického krále   Sledovat Obsluhoval jsem anglického krále online
Žánr:
drama, komedie, romantický, válečný
Režie:
Jiří Menzel
Hrají a postavy:
Ivan Barnev (Jan Díte, younger), Oldřich Kaiser (Jan Díte, older), Julia Jentschová (číšnice Líza), Milan Lasica (profesor), Martin Huba (Skrivánek), Tonya Gravesová (Abyssinian Emperor)
Země:
Česká republika, Slovensko, Německo, Maďarsko
Rok výroby:
2006
Popis:
O muži, jenž toužil naplnit za každých okolností svůj život bohatstvím a krásou, a jehož štěstí bylo vždycky v tom, že ho potkalo nějaké neštěstí.

Kdesi v zapadlém koutě blízko hranic přebývá v opuštěné hájovně muž bohaté minulosti, který tu pracuje jako cestář. Tak se před námi ve vzpomínkách odvíjí příběh pikolíka, který zažil podivuhodný rozmach a sebevědomí české společnosti, okouzlení bohatstvím i karnevalem života v třicátých letech minulého století, stejně jako pád svého charakteru v období okupace za druhé světové války i pokoření v době nástupu komunismu. Jeho rozpomínání na svět žen a na svět bohatství a senzací, na svět zmatení a ponížení je plné fantazie a neuvěřitelných situací - aby na konec, po tom co vše viděl, slyšel a poznal, našel jistotu ve svém srdci a samotě. Hrabalovo dílo a filmový přepis režiséra Jiřího Menzela je velkou metaforou o českém osudu dvacátého století.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski