Sledovat seriál Teorie velkého třesku online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Teorie velkého třesku online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1726 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Teorie velkého třesku
  Trailer k pořadu Teorie velkého třesku   Sledovat Teorie velkého třesku online
Žánr:
Komedie, Romantický, Sitcom, Thriller
Režie:
James Burrows
Hrají a postavy:
Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Jim Parsons (Sheldon Cooper), Kaley Cuocová (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Raj Koothrappali), Vernee Watson-Johnsonová (Althea)
Scénář:
Chuck Lorre, Bill Prady
Země:
USA
Rok výroby:
2007-2017
Popis:
Být chytrý je znovu v módě.

Leonard a Sheldon jsou fyzici. Někdo by je označil za šprty, ale v dnešní době je přesnější označení "geek". Žijí ve svém vlastním světě a reálný život jim nic neříká. To se změní příchodem jejich nové sousedky, krásné blondýny Penny, obyčejné holce, které je svět Leonarda a Sheldona úplně neznámý, což často, vlastně vždy vyústí do zábavné situace.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko