Sledovat film Gravitace online

Přehrajte si film Gravitace online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Gravitace
  Trailer k filmu Gravitace   Sledovat Gravitace online
Žánr:
Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Alfonso Cuarón
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (doktorka Ryan Stoneová), George Clooney (Matt Kowalsky), Eric Michels (NASA (hlas)), Ed Harris (dozor mise), Orto Ignatiussen (Aningaaq), Paul Sharma (Shariff)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Nepouštěj se.

Ryan Stoneová je skvělá lékařka/inženýrka a právě zažívá svou první vesmírnou misi. Společnost jí mimo jiných dělá veterán Matt Kowalsky, který naopak svou kariéru astronauta právě končí. Během rutinní práce mimo základnu se však stane neštěstí, díky kterému se dvojice ocitne uprostřed vesmíru s omezenou dávkou kyslíku a s minimální nadějí na přežití. Děsivé ticho jen dokazuje, že jejich spojení se Zemí bylo definitivně přerušeno a že pomoc nemá kam dorazit. Jejich poslední šancí na záchranu je pokračovat do útrob děsivě prázdné temnoty.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski