Film Gravitace

Sledovat film
Gravitace
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nepouštěj se.
Ryan Stoneová je skvělá lékařka/inženýrka a právě zažívá svou první vesmírnou misi. Společnost jí mimo jiných dělá veterán Matt Kowalsky, který naopak svou kariéru astronauta právě končí. Během rutinní práce mimo základnu se však stane neštěstí, díky kterému se dvojice ocitne uprostřed vesmíru s omezenou dávkou kyslíku a s minimální nadějí na přežití. Děsivé ticho jen dokazuje, že jejich spojení se Zemí bylo definitivně přerušeno a že pomoc nemá kam dorazit. Jejich poslední šancí na záchranu je pokračovat do útrob děsivě prázdné temnoty.

Žánr: Thriller, Drama, Science Fiction
Režie: Alfonso Cuarón
Hrají a postavy: Sandra Bullocková (doktorka Ryan Stoneová), George Clooney (Matt Kowalsky), Eric Michels (NASA (hlas)), Ed Harris (dozor mise), Orto Ignatiussen (Aningaaq), Paul Sharma (Shariff)
Scénář: Jonás Cuarón, Alfonso Cuarón, George Clooney
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko