Sledovat film Batman začíná online

Přehrajte si film Batman začíná online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, thriller Batman začíná na !
  Trailer k filmu Batman začíná   Sledovat Batman začíná online
Žánr:
akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, thriller
Režie:
Christopher Nolan
Hrají a postavy:
Christian Bale (Bruce Wayne/Batman), Michael Caine (Alfred), Liam Neeson (Ducard), Katie Holmesová (Rachel Dawesová), Gary Oldman (Jim Gordon), Cillian Murphy (Dr. Jonathan Crane)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Zrození legendy o temném rytíři města Gotham.

Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí svých rodičů po světě a hledá způsob, jakým by bojoval s nespravedlností a jak by obrátil strach proti těm, kteří okrádají bázlivé. Po čase se vrací zpět do Gotham City a vzápětí vypouští do světa své druhé já, maskovaného bojovníka Batmana, který používá svoji sílu, inteligenci a řadu svých technických vymožeností k boji proti zlověstným silám, které ohrožují město ...
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski