Sledovat film
Batman
online

Film Batman
  Trailer k filmu Batman Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nad bezpečností města Gotham City bdí nejen policie, ale také tajuplný Batman, který jediný se dokáže postavit výstřednímu zločinci Jokerovi.
Skutečným pánem noci v Gotham City je Batman. Kým je však rytíř spravedlnosti ve dne? Toto tajemství se v sérii článků pro Gotham Globe snaží odkrýt půvabná fotografka. Vicky Valenová začíná své pátrání u milionáře Bruce Wayneho, ale nakonec se dostane až do rukou ďábelského mafiána Jokera, kterému nezbývalo než příjmout tuto masku po souboji s Batmanem. Joker zabil starostu a chystá pro obyvatele města strašlivé překvapení ...

Režie: Tim Burton
Hrají a postavy: Michael Keaton (Batman), Jack Nicholson (Jack Napier), Kim Basingerová (Vicki Valeová), Robert Wuhl (Alexander Knox), Pat Hingle (Komisař Gordon), Billy Dee Williams (Harvey Dent)
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko