Sledovat film Batman online

Přehrajte si film Batman online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Batman
  Trailer k filmu Batman   Sledovat Batman online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Michael Keaton (Batman), Jack Nicholson (Jack Napier), Kim Basingerová (Vicki Valeová), Robert Wuhl (Alexander Knox), Pat Hingle (Komisař Gordon), Billy Dee Williams (Harvey Dent)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1989
Popis:
Nad bezpečností města Gotham City bdí nejen policie, ale také tajuplný Batman, který jediný se dokáže postavit výstřednímu zločinci Jokerovi.

Skutečným pánem noci v Gotham City je Batman. Kým je však rytíř spravedlnosti ve dne? Toto tajemství se v sérii článků pro Gotham Globe snaží odkrýt půvabná fotografka. Vicky Valenová začíná své pátrání u milionáře Bruce Wayneho, ale nakonec se dostane až do rukou ďábelského mafiána Jokera, kterému nezbývalo než příjmout tuto masku po souboji s Batmanem. Joker zabil starostu a chystá pro obyvatele města strašlivé překvapení ...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski