Film Hrabě Monte Christo

Sledovat film
Hrabě Monte Christo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Edmont Dantés se vrací z dlouhé cesty do marseillského přístavu. Je zatčen pro podezření z bonapartistických piklů a nakonec aby nekompromitoval zástupce prokurátora, jehož otci měl Dantés odevzdat Napoleonův dopis, je uvržen do vězení na ostrově If. Po 18 letech se mu podaří uprchnout z vězení. Jako nesmírně bohatý muž se vrací do Marseille a je odhodlán všech prostředků použít k tomu, aby se pomstil těm, kteří jej před lety uvrhli do žaláře. Dílo pomsty se zdaří a Dantes odjíždí do Orientu.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Romantický
Režie: Robert Vernay
Hrají a postavy: Jean Marais (Edmond Dantes aka Comte de MonteCristo), Lia Amandaová (Mercédes), Daniel Ivernel (Caderousse), Folco Lulli (Jacopo), Louis Seigner (Joannes), Claude Géniaová (La Carconte)
Scénář: Daniel Ivernel, Georges Neveux, Robert Vernay
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1955
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko