Sledovat film Všechny cesty vedou do hrobu online

Přehrajte si film Všechny cesty vedou do hrobu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1434 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Všechny cesty vedou do hrobu
  Trailer k filmu Všechny cesty vedou do hrobu   Sledovat Všechny cesty vedou do hrobu online
Žánr:
Komedie, Western
Režie:
Seth MacFarlane
Hrají a postavy:
Seth MacFarlane (Albert), Charlize Theronová (Anna), Amanda Seyfriedová (Louise), Liam Neeson (Clinch), Giovanni Ribisi (Edward), Neil Patrick Harris (Foy)
Scénář:
Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Jak může normální člověk přežít na místě, kde Zubatá číhá doslova na každém kroku? A jak tam může přežít chronický posera s panickou hrůzou ze smrti? Albert se protlouká jako nepříliš úspěšný pasák ovcí, bydlí u rodičů a právě dostal kopačky od okaté Louise, které vadí jeho celoživotní zbabělost. Ke své smůle totiž žije v době, kdy se každý druhý konflikt řeší soubojem na pistole, a on přitom vůbec neumí střílet. I na notorického outsidera se ale někdy může usmát štěstí. To Albertovo se právě přistěhovalo do jeho města, jmenuje se Anna a nejen že trefí deset terčů z deseti, ale navíc má s Albertem svatou trpělivost a nezdolné odhodlání ho to taky naučit. Pro Alberta je "studium střelby" životně důležité, protože se porafal s kníratým objevem své bejvalky a velmi neuváženě ho vyzval na souboj. Vyhráno ale mít nebude, ani když náhodou vyhraje. Anna, která pro něj má čím dál větší slabost, je totiž stále ještě vdaná za nejproslulejšího pistolníka široko daleko. A tomu se rodící se vztah mezi vlastní ženou a ovčákem pochopitelně vůbec nezamlouvá.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko