Sledovat film Stmívání online

Přehrajte si film Stmívání HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, horor, romantický, thriller Stmívání na Prima MAX!
  Trailer k filmu Stmívání   Sledovat Stmívání online
Žánr:
akční, horor, romantický, thriller
Režie:
Catherine Hardwicke
Hrají a postavy:
Kristen Stewartová (Isabella Swanová), Sarah Clarkeová (Renee), Matt Bushell (Phil), Billy Burke (Charlie Swan), Gil Birmingham (Billy Black), Taylor Lautner (Jacob Black)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Zakázané ovoce chutná nejlépe.

Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski