Sledovat film Piráti online

Přehrajte si film Piráti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, rodinný Piráti na !
  Trailer k filmu Piráti   Sledovat Piráti online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, rodinný
Režie:
Peter Lord, Jeff Newitt
Hrají a postavy:
Hugh Grant (pirát kapitán (Ivan Trojan)), Martin Freeman (pirát v šále (Ondřej Brzobohatý)), Imelda Stauntonová (královna Viktorie (Eliška Balzerová)), David Tennant (Charles Darwin (Lumír Olšovský)), Jeremy Piven (černý Bellamy (Petr Rychlý)), Connor Byrne ((hlas))
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Zemřeš smíchy s piráty.

Film ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tato komedie začíná, když kapitán pirátů se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Blacku Bellamymu, aby získal kýženou cenu "Pirát roku". Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich pátrání je vítězství dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski