Sledovat film
Piráti
online

Film Piráti
  Trailer k filmu Piráti Trailer
Přehrajte si film Piráti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 564 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Zemřeš smíchy s piráty.
Film ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tato komedie začíná, když kapitán pirátů se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Blacku Bellamymu, aby získal kýženou cenu "Pirát roku". Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich pátrání je vítězství dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu.

Hrají a postavy: Hugh Grant (pirát kapitán (Ivan Trojan)), Martin Freeman (pirát v šále (Ondřej Brzobohatý)), Imelda Stauntonová (královna Viktorie (Eliška Balzerová)), David Tennant (Charles Darwin (Lumír Olšovský)), Jeremy Piven (černý Bellamy (Petr Rychlý)), Connor Byr
Scénář: Gideon Defoe
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko