Sledovat film
Černý jestřáb sestřelen
online

Film Černý jestřáb sestřelen
  Trailer  k filmu Černý jestřáb sestřelen
Přehrajte si film Černý jestřáb sestřelen HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 299 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Šli do mírové operace, čekalo je krvavé peklo. Příběh hrdinů, kteří nepřišli včas.
Dne 3. října se odehrála v Mogadišu operace, jež měla trvat necelou hodinu a jejímž účelem bylo zadržení dvou členů vlády diktátora Aidída, účastnících se tajné schůzky. Aidídova milice však během akce sestřelila ve městě dva vrtulníky Black Hawk a Američané se museli soustředit na záchranu vlastních mužů. Po osmnácti hodinách velkých bojů se vojákům podařilo dostat na základnu sil OSN. Během bojů zahynulo devatenáct amerických vojáků z elitních oddílů Rangers a Delta Force a asi tisíc Somálců.

Originální název:

Black Hawk Down

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Josh Hartnett (Seržant Matt Eversmann), Ewan McGregor (Velitel roty John Grimes), Tom Sizemore (Plukovník Danny McKnight), Eric Bana (Seržant Norm Hoot Hooten), William Fichtner (Hlavní seržant Paul Howe), Ewen Bremner (Shawn Nelson)
Scénář: Ken Nolan, Mark Bowden
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 26.11.2023 23:25
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina