Sledovat film Černý jestřáb sestřelen online

Přehrajte si film Černý jestřáb sestřelen online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, thriller, válečný Černý jestřáb sestřelen na !
  Trailer k filmu Černý jestřáb sestřelen   Sledovat Černý jestřáb sestřelen online
Žánr:
drama, historický, thriller, válečný
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Josh Hartnett (Seržant Matt Eversmann), Ewan McGregor (Velitel roty John Grimes), Tom Sizemore (Plukovník Danny McKnight), Eric Bana (Seržant Norm Hoot Hooten), William Fichtner (Hlavní seržant Paul Howe), Ewen Bremner (Shawn Nelson)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Šli do mírové operace, čekalo je krvavé peklo. Příběh hrdinů, kteří nepřišli včas.

Dne 3. října se odehrála v Mogadišu operace, jež měla trvat necelou hodinu a jejímž účelem bylo zadržení dvou členů vlády diktátora Aidída, účastnících se tajné schůzky. Aidídova milice však během akce sestřelila ve městě dva vrtulníky Black Hawk a Američané se museli soustředit na záchranu vlastních mužů. Po osmnácti hodinách velkých bojů se vojákům podařilo dostat na základnu sil OSN. Během bojů zahynulo devatenáct amerických vojáků z elitních oddílů Rangers a Delta Force a asi tisíc Somálců.
Hodnocení:
78 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski