Sledovat film
Černý jestřáb sestřelen
online

Film Černý jestřáb sestřelen
  Trailer k filmu Černý jestřáb sestřelen Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Šli do mírové operace, čekalo je krvavé peklo. Příběh hrdinů, kteří nepřišli včas.
Dne 3. října se odehrála v Mogadišu operace, jež měla trvat necelou hodinu a jejímž účelem bylo zadržení dvou členů vlády diktátora Aidída, účastnících se tajné schůzky. Aidídova milice však během akce sestřelila ve městě dva vrtulníky Black Hawk a Američané se museli soustředit na záchranu vlastních mužů. Po osmnácti hodinách velkých bojů se vojákům podařilo dostat na základnu sil OSN. Během bojů zahynulo devatenáct amerických vojáků z elitních oddílů Rangers a Delta Force a asi tisíc Somálců.

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Josh Hartnett (Seržant Matt Eversmann), Ewan McGregor (Velitel roty John Grimes), Tom Sizemore (Plukovník Danny McKnight), Eric Bana (Seržant Norm Hoot Hooten), William Fichtner (Hlavní seržant Paul Howe), Ewen Bremner (Shawn Nelson)
Scénář: Ken Nolan, Mark Bowden
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 16.10.2022 23:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська