Sledovat film Harry Potter a Fénixův řád online

Přehrajte si film Harry Potter a Fénixův řád online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1485 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Harry Potter a Fénixův řád
  Trailer k filmu Harry Potter a Fénixův řád   Sledovat Harry Potter a Fénixův řád online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
David Yates
Hrají a postavy:
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Harry Melling (Dudley Dursley), Jason Boyd (Piers), Richard Macklin (Malcolm), Kathryn Hunterová (paní Arabella Figg), Miles Jupp (TV Weatherman)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Rebelie začíná...

Harry Potter se vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost. Ba co hůř, ministr kouzel Kornelius Popletal opět jmenoval nového učitele obrany proti černé magii. V lekcích podezřelé profesorky Umbridgeové se však mladí čarodějové nic zásadního nenaučí a proto nemají dostatek znalostí k boji s temnými silami, které se kolem nich stahují. Na Hermioninu a Ronovu výzvu se Harry rozhodne vzít chod věcí do svých rukou. Tajně se začne scházet s malou skupinou studentů, kteří se hrdě nazvali Brumbálova armáda, a učí je, jak se ubránit černé magii. Ačkoliv je sám teprve student, připravuje odvážné mladé čaroděje na nebezpečnou bitvu, která brzy propukne...
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski