Sledovat film
Assassin's Creed
online

Film Assassin's Creed
  Trailer  k filmu Assassin's Creed
Přehrajte si film Assassin's Creed HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 319 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Osud ti koluje v žilách.
Usvědčený vrah Callum Lynch je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa.

Režie: Justin Kurzel
Hrají a postavy: Michael Fassbender (Cal Lynch / Aguilar), Marion Cotillardová (Sofía), Jeremy Irons (Rikkin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Ramplingová (Ellen Kaye), Michael K. Williams (Moussa)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 8.12.2023 21:55
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina