Sledovat film
Muži v černém
online

Film Muži v černém
  Trailer k filmu Muži v černém Trailer
Přehrajte si film Muži v černém online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Sci-fi komedie o tajemné organizaci, která chrání zemi před šmejdem z vesmíru a dvou agentech, kteří mají pár hodin na to, aby zachránili svět.
Dělat tuhle práci chce nejen chladnokrevné IQ a bleskové reflexy, ale také zatraceně dobrý žaludek. Když se totiž do neposlušné potvůrky z vesmíru střelí speciální pistolí, změní se ve zlomku sekundy v odporný sliz, který zaneřádí okolí v okruhu několika metrů. "K", veterán supertajné vládní agentury MiB (Men in Black), která má na starost ostrahu planety Země před vetřelci z vesmíru, by mohl vyprávět. Schopný newyorský polda "J" by mu nejspíš nevěřil ani slovo, kdyby ovšem jednoho večera na vlastní kůži náhodou nezažil, jaké to je pronásledovat mimozemšťana. Žijí mezi námi a maskují se - vysvětlil "K" - "někdo na ně musí dávat pozor" - dodal a vybral si mladého poldu za svého nového partnera. Právě včas ! Nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm nejodpornější a nejnaštvanější padouch celého vesmíru. Osud země zase jednou visí na vlásku ...

Originální název:

Men in Black / MIB

Hrají a postavy: Tommy Lee Jones (agent K), Will Smith (agent J), Linda Fiorentinová (doktorka Laurel Weaverová), Vincent D'Onofrio (Edgar), Rip Torn (šéf agent Zed), Tony Shalhoub (Jack Jeebs)
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська