Sledovat film
Rain Man
online

Film Rain Man
  Trailer k filmu Rain Man Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejlepší film roku 1988! Hluboce lidský příběh egoistického mladého muže, jehož život změní setkání s nemocným bratrem, o jehož existenci neměl ponětí.
Jeden z nejúspěšnějších amerických filmů osmdesátých let vypráví příběh egoistického Charlieho Babbitta, jenž žije jen svým byznysem. Při projednávání poslední vůle svého otce, s nímž se léta nestýkal, zjišťuje, že má staršího bratra, autismem postiženého Raymonda, o kterém neměl tušení. Na dlouhé cestě z útulku poblíž Cincinnati (odkud Charlie svého bratra unese) do Los Angeles se oba sourozenci poznávají a do té doby povrchní a sebestředný Charlie se pomalu mění v lidskou bytost.

Režie: Barry Levinson
Hrají a postavy: Dustin Hoffman (Raymond Babbitt), Tom Cruise (Charlie Babbitt), Valeria Golinoová (Susanna), Valeria Golinová (Susanna), Gerald R. Molen (Dr. Bruner), Jack Murdock (John Mooney)
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 89 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 30.1.2022 21:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko