Sledovat film
Rain Man
online

Film Rain Man
  Trailer k filmu Rain Man Trailer
Přehrajte si film Rain Man HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 416 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejlepší film roku 1988! Hluboce lidský příběh egoistického mladého muže, jehož život změní setkání s nemocným bratrem, o jehož existenci neměl ponětí.
Jeden z nejúspěšnějších amerických filmů osmdesátých let vypráví příběh egoistického Charlieho Babbitta, jenž žije jen svým byznysem. Při projednávání poslední vůle svého otce, s nímž se léta nestýkal, zjišťuje, že má staršího bratra, autismem postiženého Raymonda, o kterém neměl tušení. Na dlouhé cestě z útulku poblíž Cincinnati (odkud Charlie svého bratra unese) do Los Angeles se oba sourozenci poznávají a do té doby povrchní a sebestředný Charlie se pomalu mění v lidskou bytost.

Režie: Barry Levinson
Hrají a postavy: Dustin Hoffman (Raymond Babbitt), Tom Cruise (Charlie Babbitt), Valeria Golinoová (Susanna), Valeria Golinová (Susanna), Gerald R. Molen (Dr. Bruner), Jack Murdock (John Mooney)
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 25.3.2023 18:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська