Sledovat film
Stážisti
online

Film Stážisti
  Trailer k filmu Stážisti Trailer
Přehrajte si film Stážisti online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 406 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Starý psy klikat nenaučíš.
To jsou sympatičtí hrdinové komedie Stážisti úspěšného režiséra Shawna Levyho, která nabízí originální téma, inteligentní humor a jedinečné herecké výkony populárních komiků. Billy a Nick jsou prodejci, jejichž kariéru potopil současný přetechnizovaný digitální svět. Ve snaze dokázat, že nepatří do starého železa, se jim podaří téměř nemožné: získat prestižní stáž ve firmě Google. Problém nastane, když zjistí, že zde nejsou sami. Mezi dalšími zájemci o pracovní místa je celá tlupa geniálních univerzitních studentů, technicky nadaných géniů. Teď je tedy čeká souboj s elitou národa. Ve firmě, kde tajemství úspěchu není založeno na hledání, ale na vyhledávání. Google je totiž místem, kde sny se stávají realitou...

Žánr: Komedie
Režie: Shawn Levy
Hrají a postavy: Vince Vaughn (Billy), Owen Wilson (Nick), Rose Byrneová, Aasif Mandvi (pan Chetty), Max Minghella, Josh Brener (Lile)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська