Sledovat film
Terminátor
online

Film Terminátor
  Trailer k filmu Terminátor Trailer
Přehrajte si film Terminátor HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 278 filmů a 132 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Zoufalá žena a její ochránce prchají v legendárním akčním sci-fi thrilleru před zabijáckým androidem vyslaným z budoucnosti.
Dnes již legendární příběh se odehrává v Los Angeles roku 1984, kam je z 21. století vyslán mohutný zabiják, který má jediný úkol. Najít a zabít jistou Sáru Connorovou. Ve stejný okamžik dorazí z budoucnosti další muž, který má pro změnu za úkol ženu chránit. Ukáže se, že zabiják se člověku jen podobá. Ve skutečnosti je to android (robot podobný člověku s uměle vytvořenou tkání), kterého vyslaly stroje, bojující v budoucnosti proti lidem o nadvládu a totální vyhlazení. Vůdcem lidstva se stal neohrožený bojovník John Connor, v roce 1984 ještě nenarozený syn Sáry Connorové, a zabitím jeho matky chtějí stroje zasadit lidstvu rozhodující ránu. Connor vyslal na obranu své matky toho nejlepšího muže - Kyla Reeseho.

Režie: James Cameron
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Terminator), Michael Biehn (Kyle Reese), Linda Hamiltonová (Sarah Connor), Paul Winfield (nadporučík Ed Traxler), Lance Henriksen (detektiv Hal Vukovich), Rick Rossovich (Matt Buchanan)
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 84 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 14.5.2022 02:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko