Sledovat film Terminátor online

Přehrajte si film Terminátor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 83 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Terminátor online
Žánr:
akční, science fiction, thriller
Režie:
James Cameron
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (Terminator), Michael Biehn (Kyle Reese), Linda Hamiltonová (Sarah Connor), Paul Winfield (nadporučík Ed Traxler), Lance Henriksen (detektiv Hal Vukovich), Rick Rossovich (Matt Buchanan)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1984
Popis:
Zoufalá žena a její ochránce prchají v legendárním akčním sci-fi thrilleru před zabijáckým androidem vyslaným z budoucnosti.

Dnes již legendární příběh se odehrává v Los Angeles roku 1984, kam je z 21. století vyslán mohutný zabiják, který má jediný úkol. Najít a zabít jistou Sáru Connorovou. Ve stejný okamžik dorazí z budoucnosti další muž, který má pro změnu za úkol ženu chránit. Ukáže se, že zabiják se člověku jen podobá. Ve skutečnosti je to android (robot podobný člověku s uměle vytvořenou tkání), kterého vyslaly stroje, bojující v budoucnosti proti lidem o nadvládu a totální vyhlazení. Vůdcem lidstva se stal neohrožený bojovník John Connor, v roce 1984 ještě nenarozený syn Sáry Connorové, a zabitím jeho matky chtějí stroje zasadit lidstvu rozhodující ránu. Connor vyslal na obranu své matky toho nejlepšího muže - Kyla Reeseho.
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.