Film Zůčtování

Sledovat film
Zůčtování
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdy se zlo stane tak silným, že na něj jeden nestačí. Christopher Lamber pro sebe bude muset najít silného spojence.
Connor MacLeod se poté, co ztratí svou dlouholetou přítelkyni, rozhodne zanechat soupeření nesmrtelných. Povstává však jeho věčný nepřítel - mocný a krutý Jacob Kell. Již stovky let chodí za Connorem jako jeho stín a zabíjí jeho nejbližší v odpalatu za minulou křivdu. Connor ví, že nastal čas posledního souboje. Rozhodne se požádat o pomoc svého studenta a přítele Duncana MacLeoda. A možná to bude právě on, kdo bude muset zaujmout Connorovo místo v dalších stoletích.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Režie: Douglas Aarniokoski
Hrají a postavy: Christopher Lambert (Connor MacLeod), Adrian Paul (Duncan MacLeod), Lisa Barbusciaová (Kate MacLeodová), Bruce Payne (Jacob Kell), Mihnea Trusca (vesničan), Donnie Yen (Jin Ke)
Scénář: Gregory Widen, Eric Bernt, Gillian Horvath, William N. Panzer, Joel Soisson
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 48 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko