Sledovat seriál Mentalista online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mentalista online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Mentalista
  Sledovat Mentalista online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Chris Long
Hrají a postavy:
Simon Baker (Patrick Jane), Robin Tunneyová (Teresa Lisbon), Tim Kang (Kimball Cho), Owain Yeoman (Wayne Rigsby), Amanda Righettiová (Grace Van Pelt), Donna Murphyová (Diandra Sunderland)
Scénář:
Bruno Heller, Erika Green, Eoghan Mahony
Země:
USA
Rok výroby:
2013-2015
Popis:
Pojďme si hrát, ale já Tě dostanu.

Patrick Jane si získal nemalou popularitu svým působením jako médium, kdy umožňoval za nemalé peníze lidem promlouvat se svými zesnulými bližními. Tento život mu přinášel vše, po čem toužil: Slávu, peníze, ale i lásku své ženy a malé dcerky. Při jednom z televizních vystoupení oznámil, že pomáhá policejním složkám s případem sériového vraha známého pod přezdívkou Red John a vylíčil jeho nelichotivý psychologický profil. Tím však na sebe upoutal pozornost o kterou nestál: Red John zabil jeho manželku a dceru. Zdrcený Patrick Jane se rozhodl opustit svůj život a přidat se k CBI aby mohl pracovat na případu Red Johna.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko