Nová stanice Barrandov News je rodinný kanál, který je sestaven především z vlastní tvorby Skupiny Barrandov doplněný o tvorbu řady významných dodavatelů.
Barrandov News je čtvrtým televizním kanálem skupiny TV Barrandov. V programu stanice jsou jak zábavní pořady (Nikdo není perfektní, Vtip za stovku!), tak i scripted reality show (Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr, Nebezpečné vztahy) a hudební pořady (Hudební klipy) ale i publicistické a zpravodajské pořady. Lepší.TV zajištuje lepší uživatelský komfort a přizpůsobuje se vašim požadavkům, nabízí zpětné zhlédnutí až 30 dní a také neomezené nahrávání pořadů. Sledujte nejen na TV, ale i na dalších Android zařízeních živě online nebo až 30 dní zpět. Sledování přes internet (IPTV) Vás bude rozhodně bavit!
Sledujte online všech 110 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1405 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 110 televizních stanic včetně 58 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1405 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski