Seznam televizních stanic | Barrandov News

Barrandov News online

Barrandov News je čtvrtým televizním kanálem skupiny TV Barrandov. V programu stanice jsou jak zábavní pořady (Nikdo není perfektní, Vtip za stovku!), tak i scripted reality show (Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr, Nebezpečné vztahy) a hudební pořady (Hudební klipy), ale i publicistické a zpravodajské pořady.

Lepší.TV zajištuje lepší uživatelský komfort a přizpůsobuje se vašim požadavkům, nabízí zpětné zhlédnutí až 30 dní a také neomezené nahrávání pořadů. Sledujte nejen na TV, ale i na dalších Android zařízeních živě online nebo až 30 dní zpět. Sledování přes internet (IPTV) Vás bude rozhodně bavit!
Sledujte Barrandov News a všech 122 stanic (76 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1414 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 122 televizních stanic včetně 76 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1414 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko