Life TV je slovenská křesťanská stanice. Je zaměřená především na náboženské pořady, které obsadí 72 % z vysílání. Další významnou část vysílacího času zaplní hudební pořady. V programu Life TV nebudou chybět ani dokumentární filmy.

Neomezujte se vysílacím časem a sledujte své oblíbené pořady až 7 dní zpětně. Lepší.TV přináší živé online vysílání Life TV přímo do Vaší televize v HD kvalitě nebo využijte ke svému sledování jakékoliv Android zařízení. Life TV můžete sledovat živě nebo zpětně kdekoliv, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. To je kouzlo Lepší.TV!
Sledujte LifeTV a všech 132 stanic (95 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1369 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 132 televizních stanic včetně 95 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1369 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko