Slovenská televizní stanice s názvem TV Romana je určená pro romskou komunitu a věnuje se hlavně životu romské menšiny na Slovensku. Přináší nejen zábavní pořady, ale také zveřejňuje pozitivní příklady z jejich životů. Vytváří tak pro ně prostor, aby se podělili o svoje zkušenosti. Součástí vysílání TV Romana je propagace kulturních aktivit, pozvánek na různé akce, aktivity měst, besedy a jiné zábavy. Budete tak mít přehled z první ruky!
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1313 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1313 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski