Seznam televizních stanic | Retro Music

Retro Music online

Retro Music je český hudební televizní kanál. Vysílá největší hity a hudební informace z 60. až 90. let 20. století. Hudební stanice RETRO MUSIC vysílá nepřetržitý příděl skvělé muziky. Je určená divákům ve věku 35 let a výše, ale není to podmínkou.

Lepší.TV přináší live vysílání do vašeho obýváku. Sledujte stanici Retro Music živě online nebo si svou oblíbenou hudbu přehrajte 7 dní zpětně. Přetáčejte, stopujte nebo si nahrávejte svou oblíbenou hudbu a pusťte až ve správnou chvíli. S Lepší.TV můžete poslouchat hudbu a sledovat videoklipy na televizi, mobilu, tabletu i počítači kdykoliv živě online nebo zpětně. Rozjeďte to se stanicí Retro Music.
Sledujte Retro Music a všech 133 stanic (102 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1423 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 133 televizních stanic včetně 102 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1423 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko