Retro Music je český hudební televizní kanál. Vysílá největší hity a hudební informace z 60. až 90. let 20. století. Hudební stanice RETRO MUSIC vysílá nepřetržitý příděl skvělé muziky. Je určená divákům ve věku 35 let a výše, ale není to podmínkou. Lepší.TV přináší live vysílání do vašeho obýváku. Sledujte stanici Retro Music živě online nebo si svou oblíbenou hudbu přehrajte až 7 dní zpětně. Přetáčejte, stopujte nebo si nahrávejte svou oblíbenou hudbu a pusťte až ve správné chvíli. S Lepší.TV můžete poslouchat hudbu a sledovat videoklipy na televizi, mobilu, tabletu i počítači kdykoliv živě online nebo zpětně. Rozjeďte to se stanicí Retro Music.
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski