Výběr těch nejlepších pořadů pro dospělé a nejhezčích českých holek, Vám nabízí stanice Leo TV Gold. Jedná se o „best of kanál“, tedy výběr toho nejlepšího z produkce erotické stanice Leo TV. Lepší.TV nabízí sledování live online přenos erotické stanice pohodlně přes mobil, tablet či počítač. Lepší.TV umí přehrát stanici Leo TV Gold zpětně až 14 dní nebo nabízí možnost si neomezeně nahrát jakékoliv pornografické videa, které se Vám líbí. Stanice Leo TV Gold je dostupná ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Zapni TV a sleduj živě online nebo zpětně. Jste připraveni na nezapomenutelné vzrušení?
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski