TV5monde je mezinárodní televizní kanál vysílaný ve francouzském jazyce. Jeho program je zaměřený hlavně na zprávy, počasí, hudbu i kulturu (filmy). Dále vysílá zpravodajství a vlastní programy ve francouzském jazyce do celého světa.

Dívejte se na stanici TV5monde online. Lepší.TV Vám nabízí TV5monde živě přes internet nebo zpětně. Součástí je také TV archiv všech pořadů kanálu, které si můžete přehrát až 3 dny zpětně. S TV aplikací na vašich zařízení si tak můžete užívat zpětné zhlédnutí nebo živé přenosy TV5monde. Objevte všechny výhody moderního sledování TV a podlehněte kouzlu IPTV.
Sledujte TV5monde a všech 122 stanic (78 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1479 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 122 televizních stanic včetně 78 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1479 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko