UTV
UTV je regionální televizní stanice, která působí v Ústeckém kraji. Stanice UTV vysílá zpravodajství, publicistiku, dokumentární a zábavné pořady.

Lepší.TV Vám umožní sledovat stanici UTV online živě nebo 7 dny zpětně po odvysílání. Dále nabízí kompletní archiv, neomezené nahrávání pořadů, pauzu, přetáčení a jiné nadčasové funkce, které si určitě zamilujete. Ke sledování Vám stačí pouze internetové připojení a aplikace Lepší.TV, kterou si jednoduše stáhnete z obchodu s aplikacemi nebo Lepší.TV používáte přes webový prohlížeč. Využijte ke sledování televize mobil, tablet, počítač či klasickou televizi.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina