TV OSEM TV OSEM TV OSEM TV OSEM
TV OSEM (Televízia Osem) je soukromá slovenská televize se zaměřením na zdraví, životní styl a ezoteriku. Program TV OSEM (TV8) nabízí aktuální fitness, hudbu, automoto, folkór nebo další poradenství v různých oblastí života. Některé pořady můžou být i interaktivní, diváci dokážou svým telefonátem přímo vstoupit do vysílání.

Neomezuj se vysílacím časem a sleduj své oblíbené pořady 30 dní zpětně. Lepší.TV přináší živé online vysílání přímo do Vaší televize v HD kvalitě nebo využij ke svému sledování jakékoliv Android zařízení. Stanici TV8 můžeš sledovat live nebo zpětně kdekoliv, bez ohledu na to, kde se právě nacházíš. Zapni internetové připojení a sleduj TV!
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 304 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina