Al Jazeera Al Jazeera Al Jazeera Al Jazeera
Al Jazeera je arabská stanice, která vysílá v anglickém jazyce. Kanál vysílá kromě zpráv též dokumenty, živé diskuse, informace ze světa sportu, techniky a obchodu a další.

Lepší.TV Vám nabízí vysílání kanálu Al Jazeera a všech 153 stanic u nás online. Přetáčejte různé pořady 7 dní zpětně a bavte se s televizí online.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 323 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina