Seznam televizních stanic | Auto Motor Sport

Auto Motor Sport online

Auto Motor Sport je jedinečný svým obsahem a nabízí automobilovým nadšencům nepřetržité zprávy o technologických novinkách v automobilovém průmyslu, dokumenty a rozhovory o automobilech a motoristických sportech. Programovou strukturu doplňují rozsáhlé testování automobilových novinek, kde jsou detailně hodnocené jejich jízdné vlastnosti, které jsou doplněné výstižnými komentáři. Kromě vlastní produkce je programová nabídka kanálu doplněná o mezinárodní licenční formáty. Vyzvednout bychom mohli program Fast Lap/Rychlé kolo/Rychlý okruh. Od roku 2013 tuto show moderuje profesionální německý závodník Christian Menzel, který testuje auta různých značek v maximální možné rychlosti.
Sledujte Auto Motor Sport a všech 128 stanic (90 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1304 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 128 televizních stanic včetně 90 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1304 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko