Stanici Golf Channel vysíláme v Česku i na Slovensku. Na této stanici najdete exkluzivní přenosy z nejprestižnějších golfových sérií na světě, kterými jsou například European Tour nebo PGA Tour a jiné. Kromě toho vysílá i nejslavnější týmové soutěže (př. Ryder Cup). Pokud se chcete jednoduše naučit hrát golf, tak rozhodně sledujte stanici Golf Channel přes Lepší.TV. Neboť vás online naučí hrát golf, pak z vás určitě bude profík. Vysílá totiž i školu golfu, lekce golfu a další pořady o golfu a jak na něj. Vše si můžete přetočit až 7 dní zpětně.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1303 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 68 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1303 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski