Golf Channel Golf Channel online

Seznam televizních stanic
Golf Channel Golf Channel Golf Channel Golf Channel
Stanici Golf Channel vysíláme v Česku i na Slovensku. Na této stanici najdete exkluzivní přenosy z nejprestižnějších golfových sérií na světě, kterými jsou například European Tour nebo PGA Tour a jiné. Kromě toho vysílá i nejslavnější týmové soutěže (př. Ryder Cup).

Pokud se chcete jednoduše naučit hrát golf, tak rozhodně sledujte stanici Golf Channel přes Lepší.TV. Neboť vás online naučí hrát golf, pak z vás určitě bude profík. Vysílá totiž i školu golfu, lekce golfu a další pořady o golfu a jak na něj. Vše si můžete přetočit 7 dní zpětně.

Zvukové stopy: čeština, angličtina
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 314 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina