Polský komerční kanál TV Puls, který odstartoval v březnu 2001, vysílá filmy, seriály a zábavu pro celou rodinu. Dívejte se na živé přenosy stanice TV Puls online nebo si je pusťte zpětně. Polské filmy a seriály si s Lepší.TV můžete přehrát až 7 dní zpětně nebo si je jednoduše nahrát a pustit později, až budete mít čas. Výhoda online televize Lepší.TV je, že si můžete pustit jakýkoliv pořad stanice TV Puls v televizi, mobilu, tabletu ba dokonce i v počítači. S digitální televizí Lepší.TV se rozhodně nudit nebudete.
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski