TV Bratislava TV Bratislava online

Seznam televizních stanic
TV Bratislava TV Bratislava TV Bratislava TV Bratislava
Stanice TVBA (TV Bratislava) je svobodné a nezávislé médium a v tomto smyslu vytváří i svůj obsah. Jejím posláním je být zpravodajcem, informátorem a přítelem všech lidí, kteří žijí v Bratislavě. Tento kanál je tu pro lidi, kteří se zajímají o svoje okolí.

Zpravodajský servis poskytuje především obyvatelům Bratislavy a celého kraje. Svým programem se orientuje především na specifické oblasti, které jsou typické pro bratislavský lid, patří tam: doprava, komunální politika, výstavba, kultura, životní prostředí, zábava a volnočasové aktivity.

Lepší.TV vám přináší vysílání TV Bratislava live online včetně kompletního archivu. Sledujte stanici 7 dní zpětně nebo si své oblíbené pořady nahrajte a pusťte, až budete mít chuť vy. Vybírejte z nabídky pořadů TVBA nebo sledujte stanici živě online.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 308 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina