Spektrum Home Spektrum Home online

Seznam televizních stanic
Spektrum Home Spektrum Home Spektrum Home Spektrum Home
Televizní stanice Spektrum Home je jediným tematickým televizním kanálem pro kutily ve střední Evropě. Kanál se zaměřuje lidi zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.

Programovou náplň tvoří pořady a dokumenty vlastní i převzaté zahraniční produkce o bytových dekoracích, přestavbách, kutilství, budování zahrad, architektuře, designu a domácích pracích. Vlastní produkce se na obsahu podílí 50 procenty, z toho 20 procent připadá na českou a slovenskou tvorbu.

Sledujte online živé vysílání nebo ze záznamu a učte se jak si přestavět nebo zlepšit domov. S digitální televizí Lepší.TV můžete sledovat tento kanál kdekoliv v EU na mobilu, počítači nebo chytré televizí. Získejte Spektrum home a mnoho dalších super kanálů za nejlepší cenu.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 147 televizních stanic včetně 117 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 388 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська