Óčko Óčko Óčko Óčko
Óčko je první česká hudební televizní stanice, která vysílá hudební videoklipy. Přes den se zaměřuje na aktuální domácí i zahraniční populární hudbu a večer na starší písně a hity. Součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Především Óčko Chart patří mezi nejoblíbenější hitparádu. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.

Lepší.TV nabízí stanici Óčko online živě nebo 7 dní zpětně po odvysílání. Sledujte nejnovější hudební klipy live nebo zhlédněte kompletní archiv Lepší.TV. Využijte k poslechu hudby mobilní telefon, počítač, tablet či televizi. Ke sledování videoklipů a poslouchání stylové hudby Vám stačí pouze internetové připojení a aplikace Lepší.TV. Nalaďte se na tu správnou taneční vlnu.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina