ZAK
TV ZAK je regionální stanice, která odráží aktuální dění a novinky na území Plzeňska a Karlovarska. Stanice přináší zpravodajství, publicistické pořady a reportáže plné regionálních témat.

Sledujte s Lepší.TV nabídku pořadů v HD kvalitě v reálném čase nebo si je pusťte i zpětně. Můžete se dívat na televizi, mobilu, tabletu či počítači. Stačí Vám pouze internetové připojení a aplikace.

Sledujte TV ZAK a všech 153 stanic (127 v HD) u nás online. Přetáčejte klidně i měsíc zpětně, sledujte 2 299 filmů…
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 299 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina