Nova Lady Nova Lady Nova Lady Nova Lady
Nova Lady je novou stanicí televize Nova a soustřeďuje se na ženské publikum. Přináší kultovní seriály jako jsou Gilmorova děvčata, Milenky nebo seriálové stálice Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Krom toho, vysílá premiéry zahraničních snímků a zajímavé reality show.

Divačky mohou pořady této stanice sledovat v HD a také 7 dní zpětně nebo využít funkci nahrávání. Lepší.TV lze spustit jak na televizi, tak na mobilu nebo notebooku. Mějte své oblíbené pořady pořád u sebe!
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 319 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina