Seznam televizních stanic | ducktv plus

ducktv plus online

Duck TV Plus se zaměřuje na starší děti oproti hlavnímu kanálu Duck TV. Televizní stanice DuckTV Plus je primárně určená pro děti ve věku 2-5 let. Pokud se ptáte, jestli pohádkám budou děti rozumět, tak nemějte obavy. Kanál je zatím bez hlasu. Obsah pohádek je tvořený pod dohledem dětských psychologů. Nabízí divákům předškolního věku ten správný obsah, který je určený přesně pro jejich potřeby.

S Lepší.TV máte v nabídce i hlavní kanál, a to Duck TV, ale i další dětské stanice a nejen ty. Také sportovní, dokumentární nebo filmové aj. Součástí je také archiv, z kterého můžete přetáčet všechny pořady zpětně.
Sledujte ducktv plus a všech 133 stanic (102 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1606 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 133 televizních stanic včetně 102 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1606 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko