Duck TV Plus se zaměřuje na starší děti oproti hlavnímu kanálu Duck TV. Televizní stanice DuckTV Plus je primárně určená pro děti ve věku 2-5 let. Pokud se ptáte, jestli pohádkám budou děti rozumět, tak nemějte obavy. Kanál je zatím bez hlasu. Obsah pohádek je tvořený pod dohledem dětských psychologů. Nabízí divákům předškolního věku ten správný obsah, který je určený přesně pro jejich potřeby. S Lepší.TV máte v nabídce i hlavní kanál, a to Duck TV, ale i další dětské stanice a nejen ty. Také sportovní, dokumentární nebo filmové aj. Součástí je také archiv, z kterého můžete přetáčet všechny pořady zpětně.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1303 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 68 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1303 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski